Jagul napisał(a):


Przestań już głosić te teorie z dupy wzięte. Albo przynajmniej zacznij szkalować Alfonsa za kompromitujący wybór strzelca.
|
Po co rżniesz głupa? Sobczak nie miał strzelać karnego.
Potem już u Rude sobie nie pograł. Z tego co wiem to miał o to przewalone u reszty zespołu.