Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ten wywiad jest niesamowity, już jest w dwóch tematach a powinien być w zasadzie w każdym , Krzoska był tyle lat tutaj, że ilość rzeczy jakie wyświetlił jest porażająca
ot choćby że z Anderlechtem mecz pogrążył bunt piłkarzyków (kosowski, uche)
|
Porażające to było to, że powiedział, że nikt nie rozumie dlaczego przegraliśmy z Sosnowcem.
Wersję są dwie.
Albo rzeczywiście nikt w klubie tego nie rozumie.
Albo, że upłynęło za mało czasu (w przeciwieństwie do np. Anderlechtu) by powiedzieć coś więcej.
I nie wiadomo która wersja jest gorsza.