|
Ale jakiego merytorycznego odniesienia się, skoro rozmowa dotyczyła tego, czy koleś pisał peany na cześć Hiszpanów i Rude, czy nie pisał, a wynikła na marginesie jakiejś innej rozmowy. Nie będę tu przytaczał tych postów, bo jest mi obojętne, czy jakiś Markus z 20-letniego forum o pierwszoligowej drużynie piłkarskiej uzna, że jednak coś napisał. I dlaczego mamy na ten temat wymieniać sto postów. Ludzie kochani, na rozum ktoś chyba upadł.
|