Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline
#
96158
18.10.2024, 19:06
Jagul
napisał(a):
Nie wiedziałem że między 10 , a 2 miejscem w lidze było 2 punkty różnicy (bo tyle straciliśmy przez niewykorzystany karny Sobczaka)
Sobczaka, któremu karne kazał strzelać Alfons z Kostaryki
Ta dwa punkty... i cały mental wynikający ze zdobycia PP. Tym karnym przesrał całą rundę.
Tak mu Rude kazał, że potem Szymuś dostał kopa w dupe i nikt za nim nie tęskni, poza Tobie podobnymi...
Hej Nasz TS !!
Drozd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drozd
Znajdź inne posty napisane przez Drozd