Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96157
Stary 18.10.2024, 18:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak jak napisałem - jesteś żałośnie niemerytoryczny.
Markus popsuł forum, bo pisze dużo, na temat i się z nim nie zgadzasz?
Bo pokazałem, że pisze on nieprawdę, nie zna i nie czyta tekstów, które komentuje (sam to też zauważyłeś) i nie jest w stanie w jakikolwiek merytoryczny sposób podjąć dyskusji z tym, z kim się nie zgadza. Więc ucieka od niej poprzez takie wkręty i pseudo oceny, które próbuje wygłaszać z pozycji jakiegoś autorytetu, którym nie jest.

Recenzować to on może najwyżej siebie.

Swoją drogą, to zabawne: gdy ktoś Witalisowi udowadnia, że pisze on kompletną nieprawdę, czy wierutne bzdury. to oczywiście według niego psuje forum, wyładowuje frustrację i dalsze bla bla bla. Natomiast ten, który się z nim zgadza jak na przykład Jaroo już forum nie psuje, tu dla wylewającego się z każdego jego zdania chamstwa i prymitywizmu takich komentarzy On już nie ma.

Moralność Kalego w pełnej krasie.

S1monik następny: złapany na podawaniu fałszywych statystyk i innych danych którymi się posługuje, dalej broni ich i swoich fantazji Nie jest w stanie zanegować, zrozumieć i przyjąć, że Jego poglądy na temat proporcji i ilości obcokrajowców są sprzeczne nie tylko z czynami takiego fachowca jak Antonio Conte, czy przykładami konkretnych drużyn, ale i ogarnąć tego, że Wisła przegrała sezon w lidze nie przez liczbę Hiszpanów, tylko takie sprawy jak zbyt słaba defensywa i zaangażowanie zawodników, oraz marne zarządzanie właściciela - więc co robi? Przestaje to czytać i idzie bawić się z córką. A potem znów tak samo będzie głosić te oderwane od rzeczywistości teoryjki, podpierając się jeszcze rzekomo innymi fachowcami, którzy je podzielają. No to niech wymieni ich nazwiska

Karherop z kolei nie chce czytać tekstów, które pokazują jak marnych zawodników z polskich lig od lat regularnie próbuje wciskać do Wisły. ani jak wielu z rzekomych "wielkich talentów", które tu promował i chciał budować, tymi talentami wcale się nie okazało. Nie dziwię się, że woli pokazujące to osoby ignorować, by potem znów bez głosów krytyki wciskać tu jakiegoś Michalaka i rozpisywać się, jaki to byłby wspaniały ruch gdyby Wisła i na niego wydała pieniądze. Problem polega na tym, że co do przydatności takiego Młyńskiego, czy innych tak zwanych solidnych polskich ligowców, których wielokrotnie tu promował, to ja zawsze miałem rację, a nie on, więc czyje teksty są bezwartościowe łatwo stwierdzić.

Uaktywnił się też Emjot, który wypowiada się na temat merytoryczności postów, pomimo iż ani razu nie był w stanie wykazać nieprawdy moich słów w jakimkolwiek temacie. Kolego, zanim wygłosisz jakąś opinię, odnieś się w końcu do pytania. na które nie potrafisz odpowiedzieć już kolejny miesiąc: który z polskich zawodników Wisły w ostatnich latach nie zawiódł i okazał się prawdziwym liderem zespołu, dając na swojej pozycji jakość tak dużą jak nasi najlepsi obcokrajowcy?

Możesz odpowiedzieć ze swojego drugiego konta o nazwie bodajże Manson.777, gdzie z pewnością zobaczysz te słowa, jeśli na tym dałeś mnie do ignorowanych.
Ostatnio edytowane przez Markus : 18.10.2024 o godz. 20:23.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując