wolfy napisał(a):

Tak jak napisałem - jesteś żałośnie niemerytoryczny.
Markus popsuł forum, bo pisze dużo, na temat i się z nim nie zgadzasz?
|
Istnieje coś takiego jak netykieta (albo przynajmniej kiedyś istniało). W starych dobrych czasach gdy istniała moderacja pewne rzwczy które tu widzimy by nie przechodziły.
A co do Postów Pana M. to od dawna zignorowany i można spokojnie czytać forum bez ściany bezwartościowego tekstu
Drozd - tak w finale strzelili Hiszpanie. Po asyście Urygi (o matko, tego klocka!) oraz zawodnika Pogoni.
Jeśli w obronie Szot zagrał mecz życia i zatrzymał kilka razy rozpędzonego Grosickego to już się dla opinii publicznej kompletnie nie liczy. W finale zagrało 16 zawodników, a nie tylko strzelcy bramek.