Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96150
Stary 17.10.2024, 23:26
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Merytoryczne są za to posty na 20 akapitów na temat tego, czy autor kwartał temu napisał x, czy napisał y.


Merytoryczne jest wyładowywanie frustracji i obrażanie ludzi w internecie. To musi być to życie sukcesu - pilnowanie, żeby głupcy nie pisali głupot na forum Wisły.
Każdy musi mieć jakieś hobby.

Nikt nie każe Ci dyskutować z Markusem, ani nawet - czytać jego postów, ale skoro chcesz żeby było merytorycznie, to odnoś się do tego co pisał.

@Drozd - no właśnie, dla niektórych winni są zawsze Hiszpanie, mimo że najsłabsze elementy zespołu to Polacy.
Nie znaczy to że wszyscy Polacy są słabi, ani wszyscy obcokrajowcy dają radę, ale to Carbo, Alfaro, Rodado, Igbekeme, Kiss ciągną grę, a Sukiennicki, Starzyński, Krzyżanowski, Biedrzycki zawalają mecze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.10.2024 o godz. 23:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując