|
Merytoryczne są za to posty na 20 akapitów na temat tego, czy autor kwartał temu napisał x, czy napisał y.
Merytoryczne jest wyładowywanie frustracji i obrażanie ludzi w internecie. To musi być to życie sukcesu - pilnowanie, żeby głupcy nie pisali głupot na forum Wisły.
|