FraMat napisał(a):

Obawiam się, że cały czas forsowana jest teza jakoby Moskal był w tym czasie w klubie za wszystko odpowiedzialny.
Za wyniki, sprowadzanie nieprzygotowanych do gry piłkarzy, za krótki czas do przygotowania do gry na dwóch frontach, za wygłupy Kissa, za brak szczęścia napastników w kilku meczach, za czerwone kartki Biedrzyckiego, za przekładane mecze.
Jednak jego ocena jest niesprawiedliwie zakłócona przez te wszystkie czynniki, na które nie miał wpływu, lub miał wpływ niewielki.
|
Myślisz,że Wolfy przyjmie te argumenty?Przecież on nawet w całej sytuacji ze zwolnieniem nie widział nic złego.Sam Zaskroniec po kilku dniach poryczał się przed kamerami tak go sumienie gryzło a Wolfy uważa,że wszystko było OK.