Piknik1906 napisał(a):

|
To tyle w kwestii motywacji i budżetu. Zawsze mnie zaskakuje gdy dorośli ludzie dyskutują o motywacjach, przywiązaniu itp. pomijając aspekt finansowy. Nie chciałbym nikomu burzyć światopoglądu, ale Angel Rodado tak samo jak wyraźnie przewyższa innych zaangażowaniem tak samo robi to wysokością comiesięcznego przelewu.
|
Jest oczywistym, że Rodado dobrze zarabia i jest u nas dobrze traktowany, bo na ta zasługuje. Nie zmienia to faktu, że zarobiłby więcej w wielu klubach Ekstraklasy, w jakimś Średniosporze, w Grecji czy na Cyprze. To po prostu charakterologiczny typ zawodnika, który woli zostać w zostać w miejscu, w którym dobrze się czuje mimo, że pewnie traci na tym w jakimś stopniu finansowo. Tacy piłkarze to niestety rzadkość. Polscy zawodnicy wyjeżdzający byle gdzie dla lepszych zarobków, żeby grzać ławę to niestety bardziej reguła.