Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96125
Stary 17.10.2024, 10:05
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
To tyle w kwestii motywacji i budżetu. Zawsze mnie zaskakuje gdy dorośli ludzie dyskutują o motywacjach, przywiązaniu itp. pomijając aspekt finansowy. Nie chciałbym nikomu burzyć światopoglądu, ale Angel Rodado tak samo jak wyraźnie przewyższa innych zaangażowaniem tak samo robi to wysokością comiesięcznego przelewu.
Jest oczywistym, że Rodado dobrze zarabia i jest u nas dobrze traktowany, bo na ta zasługuje. Nie zmienia to faktu, że zarobiłby więcej w wielu klubach Ekstraklasy, w jakimś Średniosporze, w Grecji czy na Cyprze. To po prostu charakterologiczny typ zawodnika, który woli zostać w zostać w miejscu, w którym dobrze się czuje mimo, że pewnie traci na tym w jakimś stopniu finansowo. Tacy piłkarze to niestety rzadkość. Polscy zawodnicy wyjeżdzający byle gdzie dla lepszych zarobków, żeby grzać ławę to niestety bardziej reguła.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując