Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96122
Stary 17.10.2024, 08:50
Olewanie jak olewanie, po prostu niedostosowanie do realiów panujących w 1 lidze, pal licho czy to olewanie czy przemotywowanie . Fakt taki że dał dupy cały zespół, ale jakby wymienić najgorszych gości w Wiśle wiosna to na czele był Junca, Villar czy Goku. Pomijając odpały Bregu i Omrani.
Tylko ostatnie 3 mecze w sezonie 23/24 i 4 czerwone kartki to 3 Hiszpanów + Colley.

Także Hiszpanie nie są bez winy. Co nie znaczy że ma być to jakąkolwiek laurka dla Polaków, po prostu - krytykujmy po równo.

No a co do samego zdobycia PP to czysto statystycznie.
Bramki Polacy:8
Bramki Hiszpanie: 7
Bez jednych i drugich nie byłoby PP. Choć wg mnie momentami więcej w tym było farta niż rozumu.

Postawa całej drużyny dała PP i całej drużyny zaliczyła 10 miejsce w lidze. Jeśli robimy z kogoś bohaterów (i słusznie) to badzmy też konsekwentni i po równo krytykujmy.
Odpowiedz cytując