|
Pojmij kolego, że to nie Hiszpanie dali dupy w pierwszej kolejności i tylko kretyn obarcza Hiszpanów winą za olewanie meczów ligowych w zeszłej rundzie. Obecność dobrze wyszkolonych Hiszpanów pozwoliła nam wygrać PP kiedy postawa wszystkich na boisku była aktywna. Bez nich byłoby to niemożliwe.
|