Markusik napisał(a):
|
Dziękuję, że kolejny raz przyznajesz się do wrzucenia statystyk nie oddających rzeczywistości, skażonych przedstawieniem niekompletnych, a więc i nieprawdziwych danych, fałszujących rzeczywistą liczbę oddanych strzałów. Bardzo uprzejmie z Twojej strony. To kończy temat Twojej rzetelności.
|
Hahahahah.
Oczywiście.
Statystyki ze strzałami zablokowanymi z tych dwóch meczy by jeszcze bardziej pogrążyły twojego uber trenera od asymetrycznego ustawienia na tle Mariusza Jopa, ale spoko - znalazłeś drobiazg, do którego się mogłeś przyczepić.
Gratuluje.
Ale, że wspierałeś nie tego trenera co trzeba zimą, a ja tego co trzeba to już nie przyznasz

Przecież Jop korki u Rudego brał po godzinach
