Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96119
Stary 16.10.2024, 23:07
Markus napisał(a):
I znów trafiłeś kulą w płot. Naprawdę, zacznij czytać to, co inni piszą i zastanawiać się nad tym zanim o czymkolwiek się wypowiesz. To dobra rada, z serca.

Jest to rada z dupy, bo ja rozumiem, o co mu chodziło, ale żartowałem z nim (nie z niego, z nim) na temat niezręczności językowej "Hiszpanie z naszych rejonów".


Aktywność na forum dla hobbistów o piłce nożnej w 2. klasie rozgrywkowej w Polsce nie musi sprowadzać się do udowadniania swojej mądrości pozostałym anonimowym użytkownikom, wyładowywania frustracji albo jakiejś biedaretoryki i odwracania kota ogonem.


Tych bredni, że nie zachwycałeś się Rude nawet nie chce mi się komentować. Mało tu oczu każdemu nie wydrapałeś o tego trenera.
Odpowiedz cytując