Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96117
Stary 16.10.2024, 17:18
Cytat:
W tym przypadku nie mam nic przeciwko.
Oczywiście, kluby muszą liczyć się z finansami, ale już od dawna wiadomo, że na solidną grę i wyniki można liczyć tylko od dobrych piłkarzy. A Rodado jest takim.
Wole jednego Rodado niż pięciu Biedrzyckich.
Niby tak ale my nie aspirujemy do gry w pucharach czy do walki o top ekstraklasy i w takim przypadku czynni finansowy też powinien się liczyć. Krótko mówiąc płacimy 1 czy 1,5 mln zawodnikowi po to żeby strzelał do Wisły, która jest w połowie stawki I ligi.

Oczywiście umiejętnościami przerasta wszystkich, dużo też te jego kasy nam dały dzięki PP i europejskim pucharom ale jeśli teraz takiego sukcesu znowu nie będzie i nie będzie awansu to po prostu wywalamy kasę i dalej tkwimy w I lidze. A wtedy takie podejście już wcale się nie kalkuluje.
Generalnie u nas jest dziwne że musimy przepłacać za każdego. Jest tyle biedkaklubow w Polsce, które z dość niskim budżetem płacowym nas przeskakują, że a wstyd.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 16.10.2024 o godz. 17:20.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując