|
W tym przypadku nie mam nic przeciwko.
Oczywiście, kluby muszą liczyć się z finansami, ale już od dawna wiadomo, że na solidną grę i wyniki można liczyć tylko od dobrych piłkarzy. A Rodado jest takim.
Wole jednego Rodado niż pięciu Biedrzyckich.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|