s1mone napisał(a):

Boże jaki ty jesteś manipulant.
[...]
Chcesz dysputować, znajdź mi jedną drużynę, która osiągnęła dobry wynik posiadając w 1 składzie ponad 5 Hiszpanów z naszych rejonów. Albo inaczej, znajdź taką spoza Hiszpanii gdziekolwiek. Życzę powodzenia w szukaniu
|
W Hiszpanii może być z tym problem
