|
Ja trochę poza tematem: dlaczego na tym forum sporo osób pisze o Radomniaku zamiast o Radomiaku?
Chodzi o drużynę z Radomia a nie z Radomnia
Ostatnio edytowane przez FraMat : 16.10.2024 o godz. 11:24.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|