Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.10.2024, 09:18
klasyczny o 6pkt ?

tym razem trudno o gorszy mecz żeby tak go określić

mówimy o spotkaniu lidera z drużyną końca stawki

jeśli sugerujesz że naszym celem jest wygranie tej ligi to uprawiasz megalomanie i nieświadomie pompujesz balonik

my musimy krok po kroku odrabiać punkty ,a nie po kilku w miare udanych meczach pisać że jak nie .......niemy lidera ligi to zmierzamy w strone dupy
Odpowiedz cytując