|
klasyczny o 6pkt ?
tym razem trudno o gorszy mecz żeby tak go określić
mówimy o spotkaniu lidera z drużyną końca stawki
jeśli sugerujesz że naszym celem jest wygranie tej ligi to uprawiasz megalomanie i nieświadomie pompujesz balonik
my musimy krok po kroku odrabiać punkty ,a nie po kilku w miare udanych meczach pisać że jak nie .......niemy lidera ligi to zmierzamy w strone dupy
|