Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96109
Stary 16.10.2024, 09:12
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Superancko że nie wysypał się z kolei projekt z Hiszpanami w składzie takimi jak Eneko, Villar, Raton, Junca, Alfaro, itp którzy chuja grali i zajęli 10 miejsce w lidze.

Większością tych Hiszpanów możecie sobie dupę podetrzeć tak samo jak Biedrzyckim. Trafiła się perełka w postaci Rodado oraz dobry Carbo i to tyle. Reszta to jest cały czas szukanie po omacku Polaków, Szwedów czy to Hiszpanów. Czasami się trafi ktoś lepszy, czasami kaszani jak Colleya ale po jednym czy kilku sezonach się wyrobi i coś gra.

Wasze skrajne oceny i skakanie od ściany do ściany to czysta polityka Królewskiego. A takowa wiaodmo jakie efekty przynosi.
Drużyny wielonarodowościowe (czy tam po prostu składane po omacku z zagranicznego szrotu) w naszych realiach sypią się przy pierwszym wiekszym kryzysie. Zatrważającą większość obcokrajowcow chce po prostu pograć w piłkę, dobrze zarobic, mieć fajne życie a niekoniecznie oddawać się klubowi walczacemu o przetrwanie. Oczywiście jak w każdych grupach są wyjątki, ale biorąc pod uwagę skalę przemiału łatwiej znaleźć te które się wpisują w ta tendencje.

Jakby było inaczej to nie ma takiej możliwości aby ze skladem tak świetnych hiszpańskich zawodników robić max 10 miejsce w 1 lidze przy okazji mając wybitnego trenera. To się nie ma prawa wydarzyć. Nie w lidze gdzie 90% stanowią Polscy wyrobnicy, wychowani w gorszym piłkarsko kraju
Odpowiedz cytując