leszekpw napisał(a):

|
Niestety okazało się jakim to słabym trenerem, z archaicznym podejściem jest Moskal.
|
Ładnie zbudowane zdanie.
A mógłbyś podać jakieś uzasadnienie? Nie chodzi o liczbę punktów, a o uzasadnienie słabości i archaiczności jego warsztatu.