Karherop napisał(a):

No to tylko przykład że Jaroch nie powinien w ogóle w Wiedniu zagrać.
Trener ma do realizacji określone zdania i albo się one dokonują, albo nie, i wtedy szuka się powodów czemu się coś nie udało. Tak było jest i będzie.
Myślę że są w 1 lidze trenerzy którzy potrafią z tej ligi awansować z zespołami o mniejszym budżecie na place niż Wisła.
|
Tak trenerem który potrafił awansować z zespołem z budżetem na płace dużo mniejszym niż w Wiśle jest Moskal.
Jakie to zadania miał Moskal których nie zrealizował? Przecież na pierwszej konferencji z trenerem prezes ogłosił że awans nie jest celem samym w sobie. Ty nawet co przytoczyłem wyżej miałeś jakieś określone progi które nie zostały przekroczone. 8 porażek pamiętasz?