s1mone napisał(a):

[...]Tego kręta to szkoda w ogóle czytać i komentować na głos.
Zwyczajny manipulant i krętacz, to właśnie cały Markusik.
|
Niestety kolejny punkt dla s1mone
i dla Markusa za
Cytat:
|
Urojenia S1meonika czy jak to określa Wolfy cały ten jego "magiczny świat" stają się coraz bardziej zabawne, absurdalne i spektakularne. Zaczynam coraz bardziej martwić się o jego poczytalność.
|
Powinienem też przydzielić wolfyemu za
Cytat:
|
Wielokrotnie to pisałem, ale chyba dopiero teraz do FraMatów tego forum dotarło
|
, bo ewidentnie chciał mnie sprowokować, ale odpuszczę. Jestem ponad to.
- markus 5
- s1mone 5
- leszekpw 1
- Jaroo1 3
- wolfy 2
- Levis88 1