Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96093
Stary 14.10.2024, 21:14
Kłamać może ktoś, kto celowo mówi nieprawdę, a ja nie miałem intencji kłamać na forum dla 20 osób na temat tego, co napisał jakiś anonimowy koleś, fan trenera Rude. Mogłem co najwyżej się pomylić. Teksty "przeproś" to też przeginka.



Z tych zacytowanych przez ciebie postów wynika, że dopuszczasz teoretyczną możliwość budowy drużyny inaczej niż z Hiszpanów, ale nie wynika to że w praktyce w Wiśle tu i teraz przewidywałeś inną drogę niż hiszpańska. Jeśli czegoś nie doczytałem albo nie zrozumiałem twoich intencji, to bardzo dobrze, bo pomysł Wisły tylko hiszpańskiej jest absurdalny.


Przyjmuję twoje wytłumaczenie. Jak mówiłem, nie chce mi się kłócić. Trochę sam sobie jesteś winien. Może gdybyś przestał się wykłócać, że Hiszpanie to, Hiszpania tamto, łatwiej byłoby cię zrozumieć.
Odpowiedz cytując