s1mone napisał(a):

[...]
Dopiero jak mi coś wynajdziesz, a nie będziesz bajdurzyć, to wkleje moje i sobie porównamy.
A jak ci się nie chce to się stul, bo jak na razie wypisałeś z 20 linijek tekstu niepoparte żadną pracą
|
W tym temacie dzisiaj kolejny punkcik dla s1mone za mało eleganckie sformułowanie ad personam
- markus 4
- s1mone 4
- leszekpw 1
- Jaroo1 3
- wolfy 2
- Levis88 1