Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 14.10.2024, 19:13
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że wszystkie dane są z portalu Wisla Portal.

Ciekaw jestem o jakich ty danych mówisz, których Wisla Portal nie udostępnia.

Chyba, że chodzi ci o strzały ogólem - to wyobraź sobie, że jeśli takiej danej nie było to sumowałem strzały celne i niecelne / zablokowane jeśli takie były podane. W przypadku paru meczy nie było tej jednej danej tylko musiałem sumować części składowe.
Dziękuję za przyznanie się do fałszowania statystyk.

Bo Wisła Portal nie z każdego meczu Wisły dawała statystyki strzałów celnych, niecelnych i zablokowanych. Więc skoro jak twierdzisz "musiałeś sumować części składowe", by obliczyć strzały ogółem, a wcześniej zadeklarowałeś, że "wziąłem do analizy wszystkie mecze" to albo w niektórych sytuacjach - jeśli rzeczywiście tak obrabiałeś te statystyki (w co znając cię wątpię) - musiałeś pomijać rzeczywistą liczbę oddawanych strzałów pomniejszając ją, albo sobie "wyantycypować" ile ich niby było w tej brakującej każdej z tych trzech części składowych składającą się na ich sumę.

W każdym z tych przypadków mamy do czynienia z fałszowaniem ogólnych statystyk i rzeczywistości.

Dziękuję, raz wtóry spisałeś się na medal w swoim "magicznym świecie".
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując