|
To prawda. Różnica między drużynami na poziomie centralnym w przygotowaniu fizycznym i taktycznym jest niewielka. Są różnice w umiejętnościach piłkarzy oczywiście, ale ani nie są one dramatycznie wielkie, ani te umiejętności nie są specjalnie wykorzystywane w polskoligowej imitacji gry w piłkę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|