krysztal napisał(a):

To żeby być uczciwym wypadałoby wspomnieć jak jesienią 2023 po igrzyskach europejskich
przyjmowaliśmy przyjezdnych na piaskownicy.
|
To fakt, ale też sama wymiana murawy nie była w gestii Wisły, więc byliśmy tam niejako stroną poszkodowaną.
W przypadku cofnięcia certyfikacji na boisko, którego standard rzeczywiście odbiegał od tego, co zazwyczaj można zastać przy R22, po prostu gralibyśmy kilka spotkań np. na stadionie Hutnika.