Witalis napisał(a):

|
Jeszcze raz powtórzę: skąd wiemy, że w klubie "ideologicznie" przestawiono się z trybu "tylko Hiszpanie + paru Polaków" na tryb "tylko Polacy"?
|
Kto pisał, że wajcha została przestawiona na sprowadzanie "tylko Polaków"? Ona została przedstawiona na zwiększenie liczby Polaków, zmniejszenie Hiszpanów i dodanie paru obcokrajowców podesłanych przez menedżerów, tudzież będących kumplami nowego dyrektora sportowego.
Moskal i Wisła w pierwszej części sezonu ligowego wyszli na tym fatalnie. Przez tego typu decyzje i optowanie za nimi mamy dziś takiego przepłaconego Biedrzyckiego czy przedłużenie kontraktów takim zawodnikom jak Broda, Talar Łasicki, Jaroch, zamiast zainwestowania pieniędzy w kogoś innego.
Przez takie, a nie inne decyzje podejmowane naturalnie głównie przez Królewskiego straciliśmy też Kiko, a wraz z nim rozeznanie w jakimkolwiek innym rynku niż polski. Sami skazaliśmy się na kolejnych Biedrzyckich, czy podsyłanie zawodników przez jakieś agencje menedżerskie i weryfikowanie tego całego badziewia przez rzekomo cudowne algorytmy Królewskiego, warte na razie tyle co nic.