Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96066
Stary 14.10.2024, 10:19
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz powtórzę: skąd wiemy, że w klubie "ideologicznie" przestawiono się z trybu "tylko Hiszpanie + paru Polaków" na tryb "tylko Polacy"?
Kto pisał, że wajcha została przestawiona na sprowadzanie "tylko Polaków"? Ona została przedstawiona na zwiększenie liczby Polaków, zmniejszenie Hiszpanów i dodanie paru obcokrajowców podesłanych przez menedżerów, tudzież będących kumplami nowego dyrektora sportowego.

Moskal i Wisła w pierwszej części sezonu ligowego wyszli na tym fatalnie. Przez tego typu decyzje i optowanie za nimi mamy dziś takiego przepłaconego Biedrzyckiego czy przedłużenie kontraktów takim zawodnikom jak Broda, Talar Łasicki, Jaroch, zamiast zainwestowania pieniędzy w kogoś innego.

Przez takie, a nie inne decyzje podejmowane naturalnie głównie przez Królewskiego straciliśmy też Kiko, a wraz z nim rozeznanie w jakimkolwiek innym rynku niż polski. Sami skazaliśmy się na kolejnych Biedrzyckich, czy podsyłanie zawodników przez jakieś agencje menedżerskie i weryfikowanie tego całego badziewia przez rzekomo cudowne algorytmy Królewskiego, warte na razie tyle co nic.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując