Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 13.10.2024, 15:47
Witalis napisał(a):Wyświetl post
A jakie podejście do kwestii narodowościowych ma Moskal?
Kiedyś opisywał je S1mone, a w praktyce oznaczało upieranie się przy transferze takiego Biedrzyckiego, zamiast domagania się znalezienia i sprowadzenia innego zawodnika z zagranicy, skoro z krajowego rynku nie było innych realnych kandydatur poza młodzieżowcem z Głogowa.

Przyjęcie założenia, że na tą pozycję musi lub powinien być Polak zrodziło patologię.

Optowanie za Biedrzyckim w jakiejkolwiek sytuacji i w jakimkolwiek kontekście było niepoważne.Termalica zamiast Biedrzyckiego wzięła stopera z zagranicy i zrobiła na tym złoty interes. My jednak oczywiście musieliśmy popełnić głupotę kierując się idiotycznymi założeniami po letnim przestawieniu wajchy.

Fra Mat napisał(a):
Serio, uważasz, że poglądy randomowego usera tego forum mają jakikolwiek wpływ na na Wisłę?
Przepraszam, nie było pytania.
Tak, widzę, w drugiej części wypowiedzi, że tak uważasz.
Nie. Uważam, że głosy płynące z części środowiska kibicowskiego i dziennikarskiego wyznające opisywanie przeze mnie poglądy miały wpływ na decyzję Królewskiego podjęte latem, z których zresztą zaczął się on później wycofywać. S1meonik jest jedynie doskonałym przykładem na ten typ myślenia w środowisku, wpisuje się on w te przekonania wielokrotnie na forum.

Dlatego zapewne popełniono błędy, za które teraz płacimy i musimy zaciskać zęby patrząc na grę takiego Biedrzyckiego. A wcześniej zmarnowany został czas na zatrudnienie i pracę trenera, który od początku nie miał w Wiśle przyszłości z uwagi na swoje niedopasowanie do wizji działania klubu, którą publicznie deklaruje Królewski. Zatrudnienie go w tej sytuacji było tylko kolejnym gigantycznym błędem prezesa.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując