Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 13.10.2024, 12:52
Mnie po prostu przeszkadza robienie wyjątków dla klubów, bo przecież bo po co robić problem z powodu jednego czy dwóch stadionów.

No właśnie w tym jest problem, że robienie tych wyjątków jest cichym przyzwoleniem na kartoflisko w Niepołomicach czy Tarnobrzegu. Jeśli nie będziemy egzekwować zapisów licencyjnych dla drużyn wszystkich poziomów rozgrywkowych (czyli absolutnych podstaw, które powinny być równe dla wszystkich klubów), to jak nasza piłka ma się piąć do góry?

Zasada powinna być prosta: nie masz stadionu, który spełnia wymogi? Szukasz zastępczego, albo spadasz do ligi, w której twój stadion je spełnia. Uwierz mi, że przy tego typu egzekwowaniu przepisów, nagle szybko znalazłyby się pieniądze na doprowadzenie muraw do odpowiedniego stanu. Nie byłoby sytuacji, w której drużyna z premedytacją korzysta z boiska, gdzie praktycznie nie da się grać w normalną piłkę nożną.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując