Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 13.10.2024, 10:17
Przypomnę dodatkowo znanego bramkarza o bardzo wysokich umiejętnościach - Mariusza Pawełka. On był tu wyszydzany, bo właśnie srednio raz na rundę odwalał przysłowiowego Ratona. Chłop nie miał życia na forum. Raton to co Pawełek robił raz, odwalił z 10 razy w jedną rundę, z jego interwencji można by nakręcić filmik z muzyczką benny hilla w tle, gdzie video by było dłuższe niż audio! A jednak nadal się znajdą jego psychofani.

Za chooja tego nie zrozumiem nigdy.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.10.2024 o godz. 10:20.
Odpowiedz cytując