|
Są takie kariery w danym klubie których nie się już nie odwróci (vide Janicki). Trzeba po prostu zmienić otoczenie. Dobrze chociaż że nikomu nie przyszło do głowy dawać mu kontraktu na 3 czy 4 lata.
W zimie jeśli mieliby przeprowadzić tylko jeden transfer to nikt nie ma wątpliwości na jaką pozycję.
|