Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96032
Stary 12.10.2024, 18:04
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Pozostaje trzymać kciuki, żeby któryś z naszych stoperów się nie rozsypał do przerwy zimowej, bo będzie i śmieszno, i straszno.

Co za czasy nastały, że człowiek tęskni za zdrowym Józkiem.
Ja już tęsknię za Satrusteguim, serio i bez szydery. Lepszy od Biedrzyckiego technicznie i to bez porównania, dawał konkrety w ofensywie, mógł grać na lewej obronie. Szybkość na podobnym poziomie co Biedrzycki, może mniej klockowaty.

Zamieniliśmy go na Biedrzyckiego z dopłatą 150 tys. euro. Bez komentarza.

Jedyny pozytyw to że Termalika się sama wydymała zapisem finansowym za grę przeciw nim. Mogli grać na Reymonta w przewadze Chyba że to był element urabiania Wisły, że niby tak go się obawiają, a w zaciszu gabinetów lali ze śmiechu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując