Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 12.10.2024, 17:56
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
W meczu z Odrą remisowaliśmy - udało się wygrać. W meczu z Siedlcami przegrywaliśmy - udało się wygrać. W meczu z Siarką prowadziliśmy - udało się wygrać. To mnie po dzisiejszym meczu cieszy, że Wisła trenera Jopa z każdej sytuacji umie dotychczas wyjść zwycięsko, dziś nawet grając w osłabieniu. Ostatni mecz w Pucharze Polski przegraliśmy w listopadzie 2022 roku z Motorem. Dziś szału nie było, ale nie z takimi zespołami jak Siarka odpadaliśmy. Awans jest, kontuzji nie ma. Jedziemy dalej!
Też właśnie skojarzyłem że po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wygraliśmy mecz grając w dziesiątkę. Co więcej - strzeliliśmy zwycięskiego gola w osłabieniu!
Na pewno to jakiś pozytyw. Reszta do zapomnienia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując