|
@ciacho - Igbekeme przecinak? Myślałem że już nic mnie na tym forum nie zaskoczy.
Zaliczył już kilka słupków i poprzeczek, masę otwierających podań, a w tym akurat meczu - asystę przy pierwszej bramce. Ładną.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.10.2024 o godz. 16:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|