azor napisał(a):

|
Nie wspominając, że w świecie "sieci" pracuj.pl to dość archaiczne medium do szukania pracowników.
|
Co ciekawe, na LI na ten przykład Wisła nie ma na tę chwilę żadnych ofert pracy, swoich profili na LI ani innych mediach społecznościowych w celu rozpowszechnienia informacji o poszukiwaniu pracowników na te stanowiska nie używa też sam JK.
Może zaawansowana AI robi gdzieś w tle to za niego, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś ogarnięty w te klocki zostawiłby to wszystko na ogłoszeniu na pracuj.pl...
Nie wiem, nie rozumiem, nie ogarniam tej kuwety. Tego jak bardzo rozjeżdżają się czyny i (szumne) słowa. Wielka strategia i garażowe, nieudolne próby wprowadzania jej w życie. Królewski powinien wreszcie zrozumieć, że żaden wizjoner (a za takiego, jak rozumiem, się uważa) niczego nie osiągnie, jeśli nie będzie miał obok siebie człowieka, który będzie umiał wtłoczyć te wizje w tryby pragmatycznej pracy.