Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 09.10.2024, 10:52
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ale kto konkretnie jest tym etatowym rezerwowym, którego morale spadnie jak nie zagra z Siarkopolem?

Kutwa, Starzyński? Ich przygoda z futbolem na poziomie pierwszoligowym skończy się wraz z tym sezonem i utratą statusu młodzieżowca. Więc niech cieszą się chwilą i wysokością swoich wypłat. Natomiast wystawianie ich do składu to sabotaż
Ewentualnie Dziedzic niech zagra, jedyny z obecnej kadry który w przyszłym sezonie będzie młodzieżowcem bo Letkiewicz nie liczę.
Cziczkana nie chciałbym oglądać - szkoda fatygi. Co ma wpuścić to wpuści.

Być może Kiakos będzie mógł zluzować Mikulca.

Tak naprawdę Jop wielkiego pola manewru nie ma, o ile chce awansować.
Wymieniłem kto może (i powinien grać). Do tego Gogół w PP jest młodzieżowcem.

W pomocy mamy w miarę szeroką ławkę, za to Carbo i Rodado należy się odpoczynek.
Nasi młodzi niezdolni to akurat poziom Siarki, mogą wejść z ławki.

Do tego Cziczkan, Biedrzycki, jak jest w stanie to Kiakos.

Puchar Polski NIE JEST priorytetem, a wymienieni piłkarze grali w tym sezonie w podstawowym składzie Wisły, grali z powodzeniem w europejskich pucharach. Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność.

A po przerwie reprezentacyjnej czeka nas mecz z liderem u siebie. Liczę że Jop trochę pomyśli.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując