sandomingo napisał(a):

Ale kto konkretnie jest tym etatowym rezerwowym, którego morale spadnie jak nie zagra z Siarkopolem?
Kutwa, Starzyński? Ich przygoda z futbolem na poziomie pierwszoligowym skończy się wraz z tym sezonem i utratą statusu młodzieżowca. Więc niech cieszą się chwilą i wysokością swoich wypłat. Natomiast wystawianie ich do składu to sabotaż
Ewentualnie Dziedzic niech zagra, jedyny z obecnej kadry który w przyszłym sezonie będzie młodzieżowcem bo Letkiewicz nie liczę.
Cziczkana nie chciałbym oglądać - szkoda fatygi. Co ma wpuścić to wpuści.
Być może Kiakos będzie mógł zluzować Mikulca.
Tak naprawdę Jop wielkiego pola manewru nie ma, o ile chce awansować.
|
Wymieniłem kto może (i powinien grać). Do tego Gogół w PP jest młodzieżowcem.
W pomocy mamy w miarę szeroką ławkę, za to Carbo i Rodado należy się odpoczynek.
Nasi młodzi niezdolni to akurat poziom Siarki, mogą wejść z ławki.
Do tego Cziczkan, Biedrzycki, jak jest w stanie to Kiakos.
Puchar Polski NIE JEST priorytetem, a wymienieni piłkarze grali w tym sezonie w podstawowym składzie Wisły, grali z powodzeniem w europejskich pucharach. Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność.
A po przerwie reprezentacyjnej czeka nas mecz z liderem u siebie. Liczę że Jop trochę pomyśli.