Markus napisał(a):

Komu chcesz wmawiać te głupoty? To jeszcze większe brednie niż robienie z Brody wartościowego bramkarza nadającego się do pierwszego składu
|
Jaroo1 napisał(a):

Niesamowity jest ten Markus. Rudemu robił e-laskę przez forum. [...]
No pojeby pierwszej klasy.
|
Z przykrością obydwóm kolegom przyznaję po punkcie w mojej zabawie.
Teraz, według stanu od wczoraj 15:29 wygląda to tak
- markus 3
- s1mone 1
- leszekpw 1
- Jaroo1 1