|
@MaLk - będę szczery - nie chce mi się już tego czytać. Męczy mnie dyskusja o mnie, zwłaszcza kiedy się okazało że jesteś ekspertem również w tej dziedzinie.
Wracając do tematu, to naprawdę ciekawi mnie jak na dłuższym dystansie będą punktować Jop z Siewierskim. Bo to że aktualna średnia jest nie do utrzymania jest niemal pewne.
Nie myślę o mitycznym efekcie nowej miotły tylko bardziej o tym, czy reszta drwali wymyśli jak tu jeszcze lepiej zabić mecz. Brak wrzutek do nikogo ewidentnie nasypał piachu w tryby Odry i Pogoni, o wiele trudniej konterkę wyprowadzić, a piłki bite w pole karne bliżej ziemi wywołują konsternację. W sobotę jeden asior dwa razy piłkę ręką zagrywał, a nie zawsze będzie sędziował cymbał.
Liczę że nasz duet trenerski wykaże się elastycznością i odzysjamy kontakt ze strefą barażową. Bo o to że już najtęższe pierwszoligowe mózgi myślą nad autobusem 2.0 jestem spokojny...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|