@Karherop, chodziło mi nie tylko o sam fakt, ale też o rozmiary zwycięstw drużyn z czołówki: Miedź, Płock, Arka i ŁKS wygrywały różnicą przynajmniej 3 bramek.
@pepe72 co do Niecieczy to ja oczywiście wiem o co Ci chodzi, bo podobnie jak Ty jestem naiwniakiem i wciąż wierzę w awans bezpośredni i cieszy mnie porażka Termaliki, ale patrząc bardziej realistycznie to nie wiem czy tutaj akurat odwrotny wynik nie byłby jednak dla nas lepszy mierząc w baraże
