|
Senior Member
Offline
|
#105

06.10.2024, 21:49
|
TommyTSW napisał(a): 
no kto? święty mikołaj
|
Podjęliśmy wspólnie z Albertem decyzję, że nasza współpraca dobiegła końca. Jako klub bardzo chcieliśmy przedłużyć kontrakt z trenerem i dalej kontynuować współpracę w ramach długoterminowego projektu. To wspaniały człowiek, wybitny specjalista
|
|