masada napisał(a):

|
Wyniki tej kolejki poza naszym takie mało optymistyczne ;/
|
Termalika przegrała u siebie ze Zniczem
El'kabat napisał(a):

|
O tym też mówię. To, że pokonaliśmy dwóch outsiderów, nie znaczy, że w tamtych spotkaniach nie zdobędziemy 2 pkt.
|
Trener Jop utrzymał średnią 3,0!