masada napisał(a):

|
Wyniki tej kolejki poza naszym takie mało optymistyczne ;/
|
Czy ja wiem. Raczej normalna kolejka. Nikt z czołówki nie grał ze sobą. Z top 7 aż 3 drużyny straciły punkty. Pierwsza przegrana BBT z przeciętnym Zniczem pokazuje że i dla nich zaczną się schody w tej lidze.
W kolejnej kolejce będzie podobnie, bo czołówka gra w większości mecze u siebie za wyjątkiem TBB i Płocka
.