doktor granat napisał(a):

Jeszcze pytanie ile oni chcą płacić takiemu kierownikowi, który przybędzie z 22 wieku?
Moim zdaniem to się zakończy przywróceniem Krzoski albo jakimś niezłym cyrkiem.
|
Zapewne zakończy się znalezieniem kogoś z przypadku, kto będzie się wszystkiego uczył na żywym organizmie, ale będzie wierzył w "data driven" i umiał obsługiwać Power BI, Tableau a może nawet, kto wie, będzie miał doświadczenie z SAP
Był już kiedyś taki prezes klubu, który wierzył, że tutaj nic się nie da spieprzyć, a funkcja jest czysto reprezentacyjna i każdy może się tym zajmować. Niestety, zatrudniona przezeń pani Marta "zielona w sporcie", ale za to z doświadczeniem w nowoczesnym zarządzaniu flotą pojazdów się nie sprawdziła
No chyba że ten wymóg jest czysto PR-owy i tak naprawdę dotyczy tylko jednego - sprawdzenia czy kandydat utożsamia się z wizją prezesa.