Cytat:
odpowiem tylko za siebie
kto jest nieudacznikiem w tym poście ?
|
Nieudacznikiem to jest Sobolewski, Wuja, Truskolasy z Zaskrońcem i Rude.
Ty już tu kilka razy jakieś sugestie w moją stronę pisałeś, że ja niby po jakiejś linii tu pisze. Myślicie z markusem, że jak ktoś jebie takiego nieudacznika jak Zaskroniec to jest z układu jakiegoś. A w tym samym czasie układowy Siwierski z polecenia rodzinki, grzeje ciepłą posadkę.
Kolejny nieudacznik Rude, czego markus nie przyzna. A Jop to nawet jakby z Wisła spadł do II ligi to jest tutaj wygrany, bo od niego nie ma co wymagać, chłop bez przeszłości trenerskiej na wyszych poziomach więc jest tu bardziej eksperymentalnie w roli trenera, niż jako strażak, który "musi". A jest wygrany bo i tak już te 5 meczów wygranych pod rząd, w jego przygodzie z Wisłą znaczy więcej niż praca wszystkich trenerów w Wiśle w ostatnich latach.