MaLk napisał(a):

Człowiek złośliwy wypomniałby, że jeszcze nie minął rok od czasu, kiedy na tym forum broniłeś jak niepodległości tezy, że porównywać należy mecze z tymi samymi przeciwnikami, ale ja nie jestem złośliwy 
Generalnie lubię porównania, o ile robione są rzetelnie.
|
Rzetelnie, czyli nie tak jak Ty to robiłeś - dodajmy. Zwłaszcza kiedy udowadniałeś wyższość Sobolewskiego nad Brzęczkiem. Albo totalnie olewałeś plagę kartek i kontuzji za Rude.
Ja porównywałem mecze z tymi samymi rywalami bo akurat było to możliwe. Jop i Siewierski nie wiadomo czy dotrwają do tego momentu żeby zagrać w lidze z Polonią Warszawa, a jeśli tak to ocena będzie już wtedy jednoznaczna...
Ale rozwińmy temat - jest jakaś różnica jakościowa między Kotwicą, Wartą, Odrą i Siedlcami? Te drużyny grały z nami dokładnie tę samą piłkę.
A może szeroki skład zasadniczo się różni?
Bo moim zdaniem Jop tych samych piłkarzy inaczej zestawia i ustawia. To nawet nie to że ja Mariusza uważam aktualnie za wybitnego trenera. Po prostu bardziej pragmatycznego i ogarniętego niż Moskal.