wolfy napisał(a):

|
@FraMat - otóż ja porównywał będę bo takie moje zbójeckie prawo.
|
Człowiek złośliwy wypomniałby, że jeszcze nie minął rok od czasu, kiedy na tym forum broniłeś jak niepodległości tezy, że porównywać należy mecze z tymi samymi przeciwnikami, ale ja nie jestem złośliwy
Generalnie lubię porównania, o ile robione są rzetelnie.