Jaroo1 napisał(a):

|
Jestem ciekaw jak kolejne mecze pod wodzą Jopa. Wiadomo, że w końcu porażka musi przyjść ale póki co ta seria jest imponująca. Nawet jeśli przyjdą porażki to tez jestem ciekaw na którym miejscu Wisła z Jopem wyląduje finalnie
|
Zwycięstwa budują mentalność. Oby z Siarka udało się zagrać spokojny mecz na swoich warunkach i choć trochę zakłamany - to bilans 6/6 wygranych będzie imponujący.
Zresztą, jeśli nasza kadra jest zdrowa to potencjalnie spokojnie do wygrania jest 80% spotkań w tej lidze tak jak to robi obecnie TBB i Płock.