|
Odnośnie kluczowych sytuacji i rzekomych błędów sędziego. Karny prawidłowy i bramka prawidłowa. Niezagwizdanie karnego po dotknięciu piłki ręką przez zawodnika Pogoni prawidłowe. Pamiętacie w których minutach były te potencjalne faule w polu karnym Pogoni? EDIT. w 19 minucie nie było karnego na Igbekeme.
Gwizdania zagrań ręką w polu karnym powinno być moim zdaniem mniej, nie więcej. Nie powinno gwizdać się czego popadnie po to wypacza wyniki meczów (nagroda niewspółmierna do kary). Tak wiem, że taktyka wielu zespołów opiera się na "wylosowaniu" takiego karnego, ale osobiście uważam to za obrzydliwe.
Ostatnio edytowane przez Arked : 06.10.2024 o godz. 10:37.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|